Trending

वडाध्यक्षकाे पहलमा गाडी भाडा घटाइयाे: हेर्नुहाेस नयाँ भाडादर

गाेरखा, कार्तिक ७ गते ।                                                     गाेरखाकाे पालुङटार नगरपालिका वडा नं ७ का वडाध्यक्ष अर्जुन बहादुर कुमालकाे पहलमा बिरूवाटारबाट चल्ने सवारीसाधनकाे भाडा घटाईएकाे छ ।                                  यस अघि बिरूवाटारदेखि नयांपुल हुंदै डुम्रे जाने यात्रुहरूसंग मापदण्ड भन्दा बढी भाडा लिएकाे भनी जनगुनासाे अाएसंगै समस्या समाधानका लागि केही दिन अघि वडा नं ७ का वडाध्यक्ष कुमाल, वडा नं ६ का पूर्व वडाध्यक्ष गाेविन्द बराकाेटी सहितकाे उपस्थितिमा स्थानीय राजकुमार परियारकाे अध्यक्षतामा एक समिति गठन गरी भाडा समायोजन समिति गठन गरेकाे थियाे ।                         समितिले गाेरखास्थित दराैंदी यातायात कम्पनी प्रा.लि.संग समन्वय गरी नयां भाडादरकाे सूची तयार गरी यातयात ब्यबसायीहरूलाई प्रदान गरेकाे छ ।                                   वडा नं ७ काे बिरूवाटारमा अाज टाेलका अध्यक्ष बिकास परियार सहित प्रहरी प्रशासन, ब्यबसायी तथा स्थानीयहरूकाे उपस्थितिमा नयाँ भाडादरकाे सुची प्रदान गरिएकाे छ ।  अाफु बिजय भएपश्चात जनतासँग प्रत्यक्ष सराेकार राख्ने बिषयहरूमा अाफुले निरन्तर निगरानी गरिरहेकाे वडाध्यक्ष कुमालले बताएका छन् ।                                                         नयाँ भाडादर :                                                             

Back to top button
Skip Add
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker