गोरखा क्याम्पसको प्राध्यापक संघ क्याम्पस इकाई समिति अध्यक्षमा रमेश अधिकारी चयन

गोरखा क्याम्पसको प्राध्यापक संघ क्याम्पस इकाई समिति अध्यक्षमा रमेश अधिकारी चयन भएका छन् । इकाईको उपाध्यक्षमा विदुर बानियाँ, सचिव सञ्जय अधिकारी, सहसचिव सुशील अर्याल, कोषाध्यक्षमा पार्वती शाही चयन भएका छन् ।

यस्तै सदस्यहरुमा बासु खत्री, नवराज पाण्डे, शिवदत्त दवाडी, अशोकभक्त उपाध्याय लगायत छन् । नवगठित समितिका पदाधिकारीलाई निर्वाचन समिति संयोजक कृष्णबहादुर जिसीले सपथ ग्रहण गराएका थिए ।

कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि क्याम्पस प्रमुख रामशारण बानियाँ, सहायक क्याम्पस प्रमुख केशबसिंह धामी, कृष्णप्यारा श्रेष्ठ, प्राध्यापक यदु अधिकारी, महेन्द्र न्यौपाने, यादव शर्मा, सुशीला थापा लगायतले मन्तब्य राखेका थिए ।

इकाई समितिको कार्यकाल तीन वर्षको हुनेछ । केन्द्रीय प्रतिनिधि भने अबको बैठकले चयन गर्ने सह(सचिव सुशील अर्यालले बताए ।

Back to top button
Close