Trending

नेकपा (एमाले) गोरखाको अध्यक्षमा प्रेम गुरुङ सर्वसम्मत चयन

गाेरखा, २४ पुस । नेकपा (एमाले) गोरखाको अध्यक्षमा प्रेम गुरुङ सर्वसम्मत चयन भएका छन् । शनिबारबाट सुरू भएकाे सातौ जिल्ला अधिवेशनबाट गुरुङ सर्वसम्मत अध्यक्षमा चयन भएका हुन् । उनी नेकपाकालमा सचिव थिए भने एमालेकाे छैटौं अधिवेशनबाट जिल्ला अध्यक्ष निर्वाचित भएका थिए ।

उपाध्यक्षमा यसअघिका जिल्ला सचिव कृष्ण नेपाली सर्वसम्मत चयन भएका छन् । सचिवमा काजीराम रोका, उपसचिवहरुमा तिनजनाकाे उम्मेदवारी परेसंगै निर्वाचनमा जाने भएकाे छ । उपसचिवमा राजन गुरुङ, सुरेशबाबु श्रेष्ठ र विशाल थापाकाे उम्मेदवारी परेकाे छ । उम्मेदवारी परेसंगै भाेली विहान उपसचिवमा निर्वाचन हुने निर्वाचन समितिले जनाएकाे छ ।

सदस्यहरुमा जनकराज भट्ट, इश्वर रेग्मी, खिलबहादुर राना, चित्र खड्का, रामहरि केशी, भीमबहादुर बोगटी, सुष्मा रोकाहा, धनेन्द्र धमला लगायत ३० जना सर्वसम्मत चयन भएकाे एमालेले जनाएकाे छ ।

Back to top button
Close