Trending

अाजदेखि गाेरखा फाउन्डेसनकाे सहकार्यमा रेडियो बन्दिपुरबाट SEE तयारी कक्षा शुरू

सांझ ७:३० देखि ८ वजेसम्म बिभिन्न बिषयकाे पठनपाठन हुने

जेठ १६,

जेठ  १६ गतेदेखि गाेरखा फाउन्डेसनको सहकार्यमा रेडियो बन्दिपुर ८८.८ मेगाहर्जबाट SEE तयारी कक्षा सञ्चालन हुने भएकाे छ ।  गाेरखाकाे पालुङटार नगरपालिकाका केही बिद्यालय र सिराञ्चाेकका केही बिद्यालयका शिक्षकहरूकाे सक्रियतामा कार्यक्रम सञ्चालन गर्न लागिएको गाेरखा फाउन्डेसनका सुरेन्द्र देवकोटाले जानकारी दिनुभयो । सांझ ७:३० बजेदेखि ८ बजेसम्म अाइतबार देखि बिहिवार सम्म बिभिन्न बिषयका बिषयहरूकाे पठनपाठन हुनेछ ।

कार्यक्रमकाे उत्पादन तथा प्रशारणमा पालुङटार नगरपालिकाकाे शिक्षा शाखासँग पनि समन्वय गरिएकाे देवकाेटाले बताउनुभयाे । उहँाका अनुसार शिक्षा शाखाका प्रमुख एवं नगरपालिकाका नि.प्रमुख प्रशाशकीय अधिकृत  बाबुराम काराखेतीले कार्यक्रमकाे उत्पादनका लागि सहकार्य गरिएकाे छ ।

 

Back to top button
Close