रचना रिमाल र विशाल सोनीको आवाजमा तिज गित ‘के पुगेन खै’ बजारमा (भिडियोसहित)

पछिल्लो नेपाली सांगितिक बजार संगितमय वन्दै गएको छ भने नेपाली लोक गित संगितलाई चौतर्फि रुचाईएको छ । समस्त लोक दोहोरी गित सबै दर्शक स्रोताको नजरमा लोकप्रिय भन्दै गएका छन् । कति गितहरुले त करोड क्लव प्रवेश गरिसकेका छन् त कति गर्ने बालामा छन् । यसै सन्दर्भमा बजारमा धेरै सर्जकहरुले आफ्नो गित दर्शक स्रोतामा पठाएका र कयौ माया पाएका छन् ।

लोक तथा दोहोरी क्षेत्रमा पछिल्लो समय एकपछि अर्को गरेर गीतहरु आउनेक्रम बढे संगै कलाकारहरुले नयाँ नयाँ गितहरु सार्वजनिक गरिरहेका छन् । तिज आऊन करिव एक महिना बाकि छ, तर बजारमा तिजको रौनक सुरु भईसकेको छ, बजारमा तिज लक्षित गितहरु आऊन थालिसकेका छन् । यसैविच नेपाली हिन्दुहरूको महान् पर्व तीजलाई लक्षित गरी लोकदोहोरी गायक विशाल सोनीको तीज गीत ”के पुगेन खै” सार्वजनिक भएको छ। गीतमा प्रकाश पराजुलीको शब्द तथा संगीत रहेको छ। उक्त गीतमा लोकप्रिय गायक बिशाल सोनी र मिठो स्वरकी धनी गायिका रचना रिमालको स्वर रहेको छ । निकै मौलिक शब्दहरुमा सजिएको उक्त गितमा प्रेमिकल जोडीहरुको माया प्रेमको विषयबस्तु चित्रण गरिएको छ । गितको अडियो र भिडियो दुवै उत्कृष्ट वनेको छ ।

1DB डिजिटल स्टुडियोमा रेकर्ड गरेको गीतलाई HBN किस्मतले मिक्सिङ/मास्टरिङ र सुनिल परियारले संगीत संयोजन गरेका हुन्। स्मृति तिमिल्सिना “गुरुआमा” को निर्देशन/कोरीयोग्राफर रहेको उक्त भिडियोमा सरोज राना प्रजा र बिना राउतको अभिनय देख्न सकिन्छ। सुरेश श्रेष्ठले छायांकन गरेको भिडियोलाई प्रकाश धमलाले सम्पादन,कलर गरेका हुन् । बिशाल सोनीको प्रस्तुती रहेको तीज गीत ‘के पुगेन खै’ म्यूजिक भिडियो Bishal Sony अफिसियल युट्युब च्यानल मार्फत बजारमा आएको हो ।

भिडियो हेर्नुहोस:

यो पनिः

 

Back to top button
Skip Add
Close