एकल महिला काे वडा समिति काे अध्यक्षमा सीता गुरूङ चयन

पालुङटार, माघ २५

पालुङटार नगरपालिका वडा नं. ९ मा मानवअधिकारका लागि महिला एकल महिला समुह गठन गरिएकाे छ  ।

जसकाे अध्यक्षमा सीता गुरूङ चयन हुनुभएकाे छ । त्यस्तै समितिकाे उपाध्यक्षमा छेउमाया लामा, सचिवमा मिना सेडाइ, काेषाध्यक्षमा अनिता थापा रहेका छन् । त्यस्तै समितिका अन्य सदस्यहरूमा शाेभा बि.क, कालीमाया गुरूङ, मिना थापा, मञ्जु अधिकारी, देवीमाया कुमाल, शान्तमाया लामा, मिठीमाया कुमाल,मस्तमाया  तामाङ र फुलमाया तामाङ रहेका छन् ।

वडा नं. ९ काे वडा कार्यालयमा  एकल महिला गंगादेवी हमालकाे अध्यक्षतामा सम्पन्न भएकाे साे कार्यक्रममा प्रमुख अतिथिकाे रूपमा जिल्ला समन्वय समितिका सदस्य इन्द्रा गुरूङले मन्तव्य राख्नभएकाे थियाे भने  वडा नं. ९ का वडाध्यक्ष भेजराज पाण्डे ले बिशेष  अतिथिकाे रूपमा बाेल्दै कार्यक्रमकाे प्रशंशा गर्नुभएकाे थियाे ।  त्यस्तै गरी कार्यक्रममा मानवअधिकारका लागि महिला एकल महिला समूह गाेरखाकी सल्लाहाकार कुमारी गुरूङ, पालुङटार नगरपालिका वडा नंं ७ की वड सदस्य भगवती कुमाल लगायतकाले मन्तव्य राखेका थिए ।

गाेरखा जिल्लाकाे ९४ वटै वडामा समूह गठन गर्ने याेजना रहेकाे र यसअघि जिल्लाकाे अजिरकाेट र सिरानचाेक गाउँपालिकामा यसअघि नै समूह बनाइसकिएकाे मानवअधिकारका लागि महिला एकल महिला समूह गाेरखाकी अध्यक्ष एवं केन्द्रिय सदस्य मिना अधिकारीले जानकारी दिनुभएकाे छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker