Trending

तनहुँ उद्योग वाणिज्य संघद्धारा व्यवसायी भलाई कोष रकम प्रदान

श्रावण १४ गते

तनहुँ उद्योग वाणिज्य संघले स्थापना गरेको व्यवसायी भलाई तथा सम्मान कोष मार्फत तनहँु उद्योग वाणिज्य अन्तर्गत थर्पु बजार इकाई समितिका कार्यसमिति सदस्य स्व. यज्ञनारायण श्रेष्ठको १३औँ दिनको पूण्य तिथि एवं सोही इकाई अन्तर्गत तनहुँ उद्योग वाणिज्य संघका साधारण सदस्य स्व. राजन कायस्थ परिवारलाई एक कार्यक्रमबिच भलाई कोष रकम जनही रु. १,२५,०००।– (अक्षरूपी एक लाख पच्चिस हजार मात्र) का दरले जम्मा रु. २,५०,०००।– (अक्षरूपी दुई लाख पचास हजार) स्वर्गिय राजन कायस्थको श्रीमती श्री गोमा कायस्थ एवं स्वर्गिय यज्ञनारायण श्रेष्ठको श्रीमती श्री देवीमाया श्रेष्ठलाई संघका अध्यक्ष श्री पविन्द्रकुमार श्रेष्ठद्वारा व्यवसायी भलाई कोष रकम हस्तान्तरण गरिएकाे छ ।
सोहि कार्यक्रममा तनहुँ उद्योग वाणिज्य संघका अध्यक्ष पविन्द्रकुमार श्रेष्ठ, प्रथम उपाध्यक्ष ईमकुमार मल्ल, द्वितिय उपाध्यक्ष कुमार मल्ल, महासचिव सुबोध अधिकारी, कोषाध्यक्ष दिनेशकुमार श्रेष्ठ, तनहुँ उद्योग वाणिज्य संघ महिला उद्यमी विकास समितिका सभापति श्री शकुन्तला आले, थर्पु बजार इकाई समितिका सभापति भिमलाल श्रेष्ठ, समितिका पूर्व सभापति श्री रामकुमार मल्ल, उपसभापति शेषकान्त घिमिरे, सचिव सुन्दरमणि अधिकारी र सदस्य माधवराज अधिकारीको उपस्थिति रहेको थियो ।

Back to top button
Close