Trending

शिक्षकहरूका लागि अत्यन्तै खुशीकाे खबर

दमाैली तालिम केन्द्रले शिक्षकहरूका लागि ७ दिने कस्टुमाइज्ड अाइ.सि.टी. तालिम शुरू गर्याे

१३ जेठ, तनहुँ  ।

गण्डकी प्रदेश अन्तर्गत दमाैलीमा रहेकाे शिक्षक तालिम केन्द्र ले शिक्षकहरूका लागि ७ दिने अाइ. सि.टी. तालिम शुरू गरेकाे छ ।

शिक्षकहरूकाे पेशागत क्षमता अभिबृद्दी गर्न र पेशाप्रति बफादार भइ बदलिँदाे परिबेश अनुशार अाफूलाइ परिवर्तन गर्दै गुणस्तरी शिक्षा प्रदान गर्न सक्ने बनाउने उदेश्यका साथ तालिमकाे अायाेजना गरिएकाे तालिम केन्द्र प्रमुख नेपालहरि रानाभाटले बताउनुभयाे । उहाँले साे कुरा १३ गते तालिमकाे उदघाटन समाराेहमा बाेल्ने क्रममा बताउनुभएकाे हाे ।

७ दिनसम्म भर्चुअल माध्यमबाट सञ्चालन हुने साे तालिममा अहिलेकाे परिबेशमा शिक्षकहरूलाइ सक्रिय बनाउने र अनलाइन माध्यमबाट शिक्षण गराउन सक्ने बनाउने उदेश्यले लिइएकाे  र बिभिन्न जिल्लाका गरी ३० भन्दा बढी शिक्षकहरूकाे सहभागिता रहेकाे तालिम संयाेजक बिदुरहरि अाचार्यले बताउनुभयाे ।

Back to top button
Skip Add
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker