सर्वोच्चको फैंसलाले देश अध्यारो सुरुङ्ग भित्र छिर्नबाट बच्यो ः मन्त्री चुमान ।।

आँबुखैरेनी, १२ फागुन । गण्डकी प्रदेशका आन्तरिक मामिला तथा कानुन मन्त्री हरि बहादुर चुमानले प्रतिनीधी सभा पुनस्थापना गर्ने सर्वोच्चको फैंसलाले देश अध्यारो सुरुङ्गभित्र छिर्नबाट बचेको बताउनुभएको छ । आन्तरिक मामिला तथा कानुन मन्त्रालय, गण्डकी पोखरा र आँबुखैरेनी गाउँपालिकाको सहयोग तथा नेपाल आदीबासी जनजाती पत्रकार महासंघ फोनिज गण्डकी प्रदेशको आयोजनामा तनहुँको आँबुखैरेनीमा आजबाट सुरु भएको “सूचना प्रविधीको विकास र अबको पत्रकारीता” विषयक २ दिने बृहत अन्तरक्रिया कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै उहाँले सो कुरा बताउनुभएको हो । संविधानले आफै लिग नछोडेको र लिग छोडाईएको जिकिर गर्दै यदी संविधानले लिग छोडेको भए देश अध्यारो सुरुङ्ग भित्र छिर्ने र अहिले सम्मको सम्पूर्ण प्राप्त उपलब्धी गुम्ने निश्चिति रहेको मन्त्री चुमानले बताउनुभएको छ । संविधानलाई सर्वोच्च अदालतले सम्मान गरेकोले देश अध्यारो सुरुङ्गबाट बचेको र जस्ले प्रतिनीधी सभा विघटन गरेका हुन् उनीहरुले जनतासामु माफि माग्नुपर्ने उहाँले बताउनुभएको छ ।

Back to top button
Skip Add
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker