जुमडांडा झप्री सामुदायिक बनकाे १०अाैं बार्षिक साधारणसभा सम्पन्न

बन्दिपुर गाउँपालिका वडा नं ४ मा रहेकाे जुमडांडा झप्री सामुदायिक बनकाे १०अाैं बार्षिक साधारणसभा बनका अध्यक्ष बिर बहादुर गुरूङकाे अध्यक्षतामा सम्पन्न भएकाे छ । साधारणसभामा प्रमुख अतिथिकाे रूपमा बाेल्दै गाउँपालिकाका अध्यक्ष पूर्ण सिं थापाले बन बिना संसारकाे कल्पना गर्न नसकिने बताउनुभयाे । साेही क्रममा उहाँले उपभोक्ताहरू एकजुट हुनुपर्ने बताउनुभयाे । साथै बनजंगल जाेगाउन सबैले पहल गर्नुपर्ने समेत बताउनुभयो ।गाेरू भएका सबै किसानहरूलाई निशुल्क रूपमा हलाे बितरण गर्ने कार्यक्रम समेत गाउँ पालिकाले ल्याएकाे बताउनुभयो । समितिका राममाया राना भट्टराईले स्वागत मन्तब्य राखेको साे कार्यक्रममा बन्दिपुर गाउँपालिका वडा नं ४ का कार्यबाहक अध्यक्ष दानबहादुर थापा, वडा नं २ का वडाध्यक्ष कृष्णप्रसाद लामिछाने, स्थानीय सामुदायिक बन उपभोक्ता महासंघका अध्यक्ष बामदेव भट्टराई, पार्चे सामुदायिक बनका अध्यक्ष कृष्ण बहादुर कार्की लगायतकाले मन्तब्य राखेका थिए । कार्यक्रमकाे सञ्चालन शंकर बानियाँले गर्नुभएको थियोे ।

Back to top button
Close