Trending

चारकुने टाेलबिकास संस्थाद्वारा मृगाैलापिडित लाेक बहादुर सार्कीलाइ १४ हजार रूपैयाँ सहयाेग

गाेरखाकाे पालुङटार नगरपालिका वडा नं. ७ च्याङली खाल्टे निवासी मृगाैलापिडित लाेक बहादुर सार्कीलाइ वडा नं ७ बिरूवाटारमा रहेकाे चारकुने टाेलबिकास संस्थाले टाेलबासीहरूसंग जम्मा गरेर १४ हजार रूपैयाँ नगद सहयाेग गरेकाे छ ।

बिगत लामाे समय बैदेशिक राेजगारमा रहनुभएका सार्कीकाे दुवै मृर्गाैलामा समस्या देखिएपछि लामाे समयदेखि डायलाासिस गराइरहनुभएकाे छ । हाल उहाँले गाेरखाकाे गाेरखा अस्पतालबाट डायलासिस सेवा लिइरहनुभएकाे छ । पटक पटक डायलासिस गर्न गइरहनुपर्ने र अाफ्नाे अार्थिक अवस्था कमजाेर भएका कारण सहयाेगकाे याचना गरेपश्चात सहयाेगकाे लागि टाेल बिकास संस्थाका अध्यक्ष बिकास परियारकाे सक्रियतामा टाेलवासीहरूसंग रकम उठाएर अाज उहाँलाइ हस्तान्तरण गरिएकाे हाे । हस्तान्तरणपछि उहाँले सहयाेग गरेकाेमा टाेलबिकासलाइ धन्यवाद व्यक्त गर्नुभएकाे थियाे भने अरू व्यक्ति वा संस्थाहरूलाइ पनि सहयाेगकाे लागि अनुराेध गर्नुभएकाे थियाे ।

टाेलबिकास संस्थाका पदाधिकारीहरूकाे उपस्थितिमा १३ जेठ का दिन बिहान बिरूवाटार बजारमा साे रकम हस्तान्तरण गरिएकाे थियाे ।

Back to top button
Skip Add
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker