Trending

शिवरात्रीमा मंगलेश्वर महादेव मन्दिरमा राष्टिय कलाकार चिज गुरूङ सहित गामबेसी काे प्रस्तुति हुने

गाेरखा

गाेरखाकाे पालुङटार नगरपालिका वडा नं ७ च्याङलीस्थित खाेलाघाटमा अवस्थित मंगलेश्वर महादेव मन्दिमा शिवरात्रीकाे दिन राष्टिय कलाकार चिज गुरूङसहित गामरबेसी राेधिघरकाे प्रस्तुति हुने छ ।

हरेक बर्ष बिबिध कार्यक्रमसहित मनाइने शिवरात्री पर्वकाे अवसरमा यस बर्ष पनि सांस्कृतिक कार्यक्रमहरू हुने छ । फागुन ६ गते शनिबार शिवरात्रीकाे दिन बिहानै देखि भक्तजनहरूले पूजापाठ गर्नेछन भने दिनभर पण्डित गाेविन्द रेग्मीकाे मुखारविन्दबाट शिव पुराण बाचन गरिने छ भने सांझदेखि रातभर बिबिध मनाेरञ्जनात्मक सांस्कृतिक कार्यक्रम गरिनेछ ।

यस बर्षकाे कार्यक्रम च्याङली सामुदायिक सिकाइ केन्द्रले अायाेजना गर्ने जिम्मा पाएकाे सिकाइ केन्द्रका अध्यक्ष रविन्द्र कंडेलले जानकारी दिनुभयाे । कला संस्कृति जाेगाउने उदेश्यले हरेक बर्ष यस स्थानमा बिबिध कार्यक्रमहरू सञ्चाालन गर्दै अाइरहेकाे र साे अवसरमा सहयाेग प्राप्त रकमबाट मन्दिरमा अावश्यक पूर्वाधारहरू थप गरिदै लगिएकाे अध्यक्ष कंडेलले जानकारी दिनुभयाे ।

बिगत लामाे इतिहास बाेकेकाे यस च्याङलीकाे महत्वपूर्ण गहनाकाे रूपमा रहेकाे यस मन्दिर क्षेत्रमा धेरै पूर्वाधारहरूकाे बिकास गरी धार्मिक गन्तव्यकाे रूपमा बिकास गर्नुपर्ने वडाध्यक्ष अर्जुन कुमालले बताउनुभएकाे छ ।

कार्यक्रमकाे लागि सहयाेग गर्नेहरूकाे नामावली र रकम गाेरखा संसार मिडिया प्रा.लि. र च्याङली सामुदायिक सिकाइ केन्द्रकाे फेसबुक पेजबाट सार्वजनिक गरिनेछ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker