Trending

बन्दिपुर सहयाेगी हातहरुद्वारा विद्यार्थीका लागि झाेला र शैक्षिक सामग्री वितरण

चैत्र ६/ तनहुं
तनहुँकाे बन्दिपुर घर भई विभिन्न सिलसिलामा काठमाडौमा रहनेहरुकाे संस्था बन्दिपुर सहयाेगी हातहरुद्वारा विद्यार्थीका लागि झाेला र शैक्षिक सामग्री वितरण गरिएकाे छ ।
संस्थाका सह-सचिव बिमल भट्टराईकाे विशेष पहलमा बन्दिपुर ५ कल्चाेकमा रहेकाे जलदेवी प्राविमा अध्ययनरत ५० जना विद्यार्थीलाई झाेला र शैक्षिक सामग्री वितरण गरिएकाे हाे । कार्यक्रममा बन्दिपुर सहयाेगी हातहरुका अध्यक्ष मथुरा पियाले आर्थिक रुपमा कमजाेर अभिभावकका बालबालिकालाई शैक्षिक सामग्री वितरण गर्ने उदेश्यले करिब ३० हजार बराबरकाे सामग्री वितरण गरिएकाे जानकारी दिनुभयाे । संस्थाकि सचिव मनलता अधिकारीले विशेष गरी आर्थिक रुपमा कमजाेर भएका काठमाडौमा उपचारका लागि पुगेकालाई सहयाेग गर्ने गरिएकाे जानकारी दिनुभयाे । सह- सचिव बिमल प्रसाद भट्टराईले आफ्नाे गाउँ ठाउँकाे विद्यालयका बालबालिकालाई सामग्री वितरण गर्न पाउँदा अत्यन्तै खुशी लागेकाे बताउनु भयाे ।
विद्यालय ब्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष ठाकुरसिं थापाकाे अध्यक्षतामा भएकाे कार्यक्रममा विद्यालयका प्रधानाध्यापक रामजी बहादुर खत्रीले स्वागत मन्तब्य राख्नु भएकाे थियाे । कार्यक्रममा बन्दिपुर सहयाेगी हातहरुका सल्लाहकार माधव भट्टराई, सदस्यहरु गंगा लामिछाने, रेनुका लामिछाने , रजिना पिया,स्थानीय समाजसेवी ठाकुर प्रसाद रेग्मी , विद्यालयका शिक्षक अभिभावक संघका अध्यक्ष डिल बहादुर राना, सदस्य सीता थापा लगाएतकाे समेत उपस्थिति रहेकाे विद्यालयले जनाएकाे छ । कार्यक्रमकाे सहजीकरण विद्यालयका शिक्षक टंकप्रसाद पाेख्रेलले गर्नु भएकाे थियाे ।

Back to top button
Skip Add
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker