Trending

सूचना ! सूूचना !! सूचना !!!

हाटवजार लाग्ने सूचना

सूचना ! सूूचना !! सूचना !!!
पालुुगटार नगरपालिका र एकिकृत कृषि वहुुउद्देश्यि प्रा.लि.च्यागली पालुुगटारको सहकार्यमा पालुुगटार नगरपालिकाको वार्ड न४ वाह्रपिर्केस्थित खुुल्ला टहरामा स्थानिय कृषि उपज खाधान्न तरकारी फलफुुल दल्हन , पशुुपंन्छी तथा दैनिक आवश्यकता वस्तुुहरु ,लत्ताकपडाहरु विक्री वितरण गर्ने उद्देश्यले यहि २०७७ फागुुन १५ गते शनिवार का दिन दिउंसो १० वजेदेखि ५ वजेसम्म पाक्षिक हाट वजार उदघाटन तथा संचालन हुुने भएकोले उक्त हाटवजारमा आफुुसंग भएको खाधान्न ,फलफुुल , तरकारी , पशुुपंछी , घरेलुउत्पादन खरिद विक्री गरि उचित लाभ लिनुुहुन कृषक ,कृषक समुह , कृषि सहकारी संस्था , कृषि क्लव , विभिन्न संघ संस्था ,व्यापारी तथा उपभोक्ताहरु लाई सहभागिको लागि सुुचित गरिन्छ ।
हाटवजार लाग्ने स्थानः पालुुगटार वाह्रपिर्केको खुुल्ला टहरा भवन (कृषि तथा पशुु विकास शाखा कार्यालय भएको स्थान संगै )
मितिः २०७७ फागुुन १५ गते शनिवार विहान १० वजे देखि ५ वजे सम्म
हाटवजारको खुुल्ला टहराको अग्रिम वुुकिग कोलागि सम्पर्क मोवाईल नं ः९८४१८७६५५३
आयोजक ः पालुुगटार नगरपालिका र एकिकृत कृषि वहुुउद्देश्यि प्रा.लि.

Back to top button
Close