Trending

अाजदेखि गाेविन्द के.सी.काे १८ अाैं अनसन शुरू

काठमाण्डौं, २० जेठ
चिकित्सा शिक्षा सुधारका लागि अनसन बस्दै आउनुभएका डा. गोविन्द केसीले आजदेखी १८औ अनसन सुरु गर्नुभएको छ । दार्चुला सदरमुकाम खलंगाको जगन्नाथ मन्दिरमा उहाँले दुइ दिने अनसन सुरु गर्नुभएको हो । यसअघि चिकित्सा शिक्षा सुधारको माग राखेर अनसन बस्दै आउनुभएका डा. केसीले यसपटक भने सीमा सुरक्षाको विषयलाई जोड्दै अनसन सुरु गुर्नभएको छ । उहाँले दार्चुलालगायत सीमा क्षेत्रका बासिन्दाका लागि यातायातको सहज पहुँच, गुणस्तरीय स्वास्थ्य, शिक्षा र रोजगारीको व्यवस्था, भारतबाट मिचिएको नेपाली भुमि फिर्ता गर्ने प्रक्रिया तत्काल सुरु गर्नुपर्ने माग राख्नुभएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker