Trending

इकमर्श साथीकाे प्रथम बार्षिकाेत्सव सम्पन्न

पाेखरा, फागुन २९

डिजिटल दुनियामा फडकाे मार्दै अाइरहेकाे पाेखराकाे कास्कीमा कार्यालय स्थापना गरी अघि बढेकाे इकर्श साथीले प्रथम बार्षिक उत्सब मनाएकाे छ ।

कार्यालयमा एक कार्यक्रमका बीच भाैतिक रूपमा बार्षिकाेत्सब मनाइएकाे थियाे भने साँझ ७ बजेदेखि अनलाइन माध्यमबाट समेत एक कार्यक्रम सम्पन्न गरिएकाे छ । बार्षिक उत्सव कार्यक्रमका अवसरमा इकमर्श साथीका सञ्चालक बिजय कुमालले कम्पनीकाे बारेमा जानकारी गराउनुका साथै हालसम्म गर्दै अाएका गतिबिधिहरूकाे चर्चा गर्नुका साथै वेबसाइट निर्माणका अाधारभूत तत्वहरूका बारेमा जानकारी गराउनुभएकाे थियाे । कार्यक्रमकाे सञ्चालन  इकमर्श साथीका काे फाउन्डर ममता शाहले गर्नुभएकाे थियाे । साे अवसरमा रेडियाे बन्दीपुर ८८.८ मेगाहर्ज तथा गाेरखा संसार डट कम का सञ्चालक रबिन्द्र कंडेल, नेपाली सेनाका ज्ञानेन्द्र चाैधरी, इकमर्श साथीका सदस्य प्रदीप खडका लगायतकाले शुभकामना मन्तव्य राखेका थिए ।

साे अवसरमा इकमर्स साथीका सञ्चालक कुमालले कम्पनीले अाफ्ना ग्राहकहरूका लागि बिभिन्न स्कीमहरू समेत घाेषणा गर्नुभएकाे छ । स्थापना कालदेखि अनलाइन तथा अफलाइन माध्यमबाट वेबसाइट निर्माण, व्यक्तित्व निर्माण सम्बन्धी तालिम लगायतका बिभिन्न तालिमहरू सञ्चालन गर्दै अाइरहेकाे छ ।

 

Back to top button
Skip Add
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker