१५ करोडको लगानीमा स्थापना भएको नयाँ भरतपुर रेडिमिक्स एण्ड प्रिकाष्ट कंक्रिट उद्योगले सोमबारबाट उत्पादन सुरु

भरतपुर महानगरपालिका–८ गौरीगञ्जमा १५ करोडको लगानीमा स्थापना भएको नयाँ भरतपुर रेडिमिक्स एण्ड प्रिकाष्ट कंक्रिट उद्योगले सोमबारबाट उत्पादन सुरु गरेको छ ।

उद्योगले प्रतिघण्टा ६० घनमिटर कंक्रिट उत्पादन गर्ने ंसञ्चालक सुदीपसिंह अधिकारीले जानकारी दिए । आवासीय घर, व्यवसायिक ठूला महलहरु, सडक, पुललगायतमा ढलान गर्न आवश्यक पर्ने कंक्रिट उत्पादन गरी चितवन, हेटौंडा, बुटवल र दमौलीसम्म सेवा उपलब्ध गराउने लक्ष्य रहेको अधिकारीले बताए ।यस उद्योगबाट उत्पादित कंक्रिट प्रयोग गर्दा गुणस्तरीय ढलान हुनुका साथै उपभोक्ताको समयको समेत बचत हुनेछ ।

गुणस्तरीय उत्पादनका लागि जर्मनी कम्पनीका अत्याधुनिक मेशिन तथा उपकरणहरु प्रयोग गरिएको धितालले जानकारी दिए । ३० तलासम्मको ढलानलाई सजिलै कंक्रिट माथि पठाउन सक्ने उद्योगले जनाएको छ । उद्योग सञ्चालनको लागि २५ जना उद्यमीले १५ करोड रुपैयाँ लगानी गरेको जनाइएको छ । उद्योगले झण्डै एक सय जनालाई रोजगारी उपलब्ध गराइएको उद्योगले जनाएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker