जनप्रतिनिधिको ध्यान नपुगेपछि प्रहरीले हटायाे पहिराे

सुजन न्यााैपाने ,

[contact-form][contact-field label=”Name” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”Email” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”Website” type=”url” /][contact-field label=”Message” type=”textarea” /][/contact-form]

 

गाेरखा – तनुहँकाे तुरतुरे र गाेरखाकाे पालुङटार जाेड्ने नाकामा १० दिन अगि गएकाे पहिराे अाज प्रहरीले हटाएकाे छ । इलाका प्रहरी कार्यालय ठाँटीपाेखरीबाट खटिएकाे प्रहरीकाे टाेलीले साे पहिराे हटाएकाे हाे  ।

पालुङटार-तुरतुरे नाकामा गएकाे पहिराे अाज १० दिन पछि ईलाका प्रहरी कार्यालय ठाँटिपाेखररीले हटाएकाे छ । पालुङटार भित्रिने एकमात्र नाकामा १० दिन अगि गएकाे पहिराे प्रहरीले पन्छाएपिछ सहज भएकाे हाे । याे नाका हुदैँ पालुङटार नगरपालिकाका जनप्रतिनिधि दिनदिनै हिड्ने बाटाे हाे ।  पहिराे पन्छाउन नगरपालिकाले चासाे नदिएपछि प्रहरीले हटाएकाे हाे ।

Back to top button
Close