नयाँ बर्षकै दिन दाङमा चार जनाको मृर्‍यु

दाङ, १ बैशाख ।

दाङमा शनिबार (आज) भएको छुटाछुटै दुर्घटनामा परी ४ जनाको मृत्यु भएको छ । घोराहीको बसपार्क नजिकमा भएको भएको दुर्घटनामा घोराही–१३ बडहराका २६ बर्षिया प्रेम रोकाको ज्यान गएको छ ।

बसपार्कबाट बजार तर्फ आइरहेको लु २ त ९३१२ नम्बरको ट्याक्टरले बसपार्क तर्फ गइरहेको रा २ प ४४९२ नम्बरको स्कुटीलाई ठक्कर दिदा स्कटीमा सवार रोकाको ज्यान गएको प्रहरीले जनाएको छ । ट्याक्टरको ठक्करबाट गम्भिर घाइते रोकालाई उपचारका लागि राप्ती उपक्षेत्रीय अस्पताल लैजादैँ गर्दा बाटोमा निधन भएको हो ।

त्यस्तै पुर्वपश्चिम राजमार्ग अन्तर्गत राप्ती गाँउपालिका–४ मा बसको ठक्करबाट एक बालकको ज्यान गएको छ । लमहीबाट भालुबाङ तर्फ जादै गरेको को २ च ४५१ नम्बरको बसको ठक्करबाट राप्ती गाँउपालिका–२ का सुरेश नेपालीका ६ बर्षिया छोरा सुदनको मृत्यु भएको हो । ठक्कर दिने बस र चालकलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।

यस्तै गढवा गाँउपालिका–७ मानखोलामा ट्याक्टरको ठक्करबाट एक जनाको ज्यान गएको छ । कालाकाटेबाट लमही तर्फ आईरहेको लु ३ त ९३६६ नम्बरको ट्याक्टरको ठक्करबाट लमही–१ का २२ वर्षिया बुद्धीलाल सार्कीको ज्यान गएको हो । ठक्कर दिने ट्याक्टर र चालकलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।

यस्तै खोलामा डुबेर एक जनाको निधन भएको छ । राजपुर गाँउपालिका–६ को गन्दीखोलामा सोहि ठाउ निवासी विनोद भण्डारीकी ५ वर्षिया नैनी भण्डारीको निधन भएको हो । खोला नजिक खेल्न गएको बेला खोलामा डुबेर निधन भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

Back to top button
Close