Trending

युवा व्यवसायी आलेद्वारा सामुदायिक भवन निर्माणका लागि रु.२५ हजार बराबरको जिब्सन बोर्ड सहयोग ।।

आँबुखैरेनी, २८ माघ ।
तनहुँको आँबुखैरेनी गाउँपालिका–४ स्थित पुलजिप युवा क्लबद्वारा निर्माणधिन सामुदायिक भवनको सफल तरिकाले सम्पन्न गराउन एक सहयोगी मनले मंगलबार जिब्सन बोर्ड सहयोग गर्नुभएको छ । family cafe एण्ड संयम ईन्टारियर डेकोरेशन स्टोर्सका प्रोपाईटर गणेश आलेमगरले क्लबका अध्यक्ष बिजय गुरुङ्ग मार्फत क्लबलाई रु. २५ हजार बराबरको जिब्सन बोर्ड सहयोग गर्नुभएको हो । सामुदायिक भवन निर्माण कार्य एक सामाजिक कार्य भएकोले सम्पूर्णले हरेक सामाजिक कार्यमा आफुले सक्ने सहयोग गर्नुपर्ने बताउनुहुदै प्रो. आलेमगरले सो भवनको डेकोरेशनका लागि जिब्सन बोर्ड सहयोग गरेको बताउनुभएको छ । क्लबका अध्यक्ष गुरुङ्गले भवनको निर्माण सफल तरिकाले सम्पन्न गराउन सहयोग गर्नुहुने युवा व्यवसायी आलेमगरलाई विशेष धन्यवाद दिनुहुदै उज्जल भविष्य तथा उतरोत्तर प्रगतीको कामना गर्नुभएको छ ।

Back to top button
Skip Add
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker