भ्रामक समाचार प्रती नायक अनमोल केसीको ध्यानाकर्षण

काठमाडौं, २८ चैत ।

नायक अनमोल केसीले आफुले भन्दै नभनेको कुरामा भन्न सक्छन भन्ने हिसाबको टाइटल राखेर समाचार सम्प्रेसण गरेकोमा आफ्नो ध्यानाकर्षण भएको भन्दै फेसबुकमा एक स्टाटस पोस्ट गरेका छन ।

उनले उक्त पोस्टमा लेखेका छन,‘केही online media ले मैले नभनेकोकुरालाई hypothical headline राख्दै लेखीएको समाचार प्रती मेरो गाम्भिर ध्यानाकर्षण भएको छ । सम्पूर्णमा मेरो अपिल …यो headline हेरेर नझुकिनु हुन अाग्रह गर्दछु र समाचार बिकाउने उद्देश्यले कसैको पनि चरित्र हत्या नगरिदिनु हुन पनि अनुरोध गर्दछु । सबैलाई मेरो सम्मान र सद्भाब रहेको छ । 

उनी मात्र ति कलाकार होइन जो यस प्रकारका भ्रामक समाचारको शिकार भएका छन । पछिल्लो समय अनलाइन मिडियाको बिकास सँगै अरुलाई जित्ने होडबाजिमा कलाकार शिकार हुनुपरेको छ । त्यसै प्रती लक्षित अनमोलको यो स्टाटसले पक्कै महत्व राख्दछ ।

Back to top button