लोकप्रिय गायक पुस्कल शर्माको सति प्रथाले YOUTUBE TREADING को 26 नम्बरमा सारिकाको जिवन्त अभिनय

कविराज ढकाल काठमाडौ ।
लोकप्रिर्य गायक पुश्कल शर्माको नयाँ गीत ‘सतीप्रथा’ले चर्चा बटुल्दै गएको छ । युट्युवमा अपलोड गरेको छोटो समयमै युट्युवको 26 नम्बर ट्रेण्डिङमा पर्न सफल भएको छ । गीतमा उनलाई बिष्णु माझीले साथ दिएकी छन् । एकदमै मार्मीक अनि मनछुने “सति प्रथा” बोलको गीत शुक्रवार सार्वजनिक भएको हो । गितमा पुष्कल शर्माको कथा एवम् निर्देशन रहेको छ भने लय शब्द परिकल्पना पनि उनकै रहेको छ |,

गीत सार्वजनिक भएसँगै दर्शकले निकै रुचाएको र मनपारएका छन् । यति धेरै माया गरिदिएकोमा उनले सा्रता दर्शकलाई भगवान भनि धन्यबाद समेत दिएका छन् । उसोत पुश्कल शर्माका हरेक गीत एकदमै मार्मीक र मनछुने गर्दछन् । यसमा पनि त्यस्ते शब्द अभिनय रहेको छ । गीत हेर्दा र सुन्दा पक्के पनि मान्छे भवुक नै हुन्छ । सारिका केसि र पुस्कल शर्माको गितमा जिवन्त अभिनय रहेको छ  | पुस्कलको गित सुनेर उनको फ्यानहरु निकै प्रभावित भएका छन् भने गित कतै कसैको जिवन संग मेल खान पुगेको छ  |

भिडियोको लिंक
https://youtu.be/Elhna_LVZjo

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

Back to top button
Close