पालुङटारमा एक हप्ता देखी नेपाल टेलिकमको नेटवर्कमा समस्या बन्ला भन्दा भन्दै बन्दै बनेन, लाग्दैन समयमा फोन

सुजन न्यौपाने
प्रहरी सँग सोधेर एउटा घटनाको बिषयमा रिपोट तयार गनु पर्ने थियो तर फोन फिटिक्कै लाग्दैन, हतार हतार इलाका प्रहरि कार्यालय ठाँटिपोखरी पुगे । इलाका प्रहरि कार्यालयका इन्चार्ज सई हरि थापा कक्षा १२ को परिक्षा भएकाले परिक्षा केन्द्रमा सुरक्षाकर्मी पु¥याउनका लागि निस्कन लाग्नु भएको रहेछ । फोन नलागेको र आँफुलाई चाहिएको कुरा गर्दा उहाँले दुःख पोख्नु भयो नेपाल टेलिकमको नेट्वर्क समस्याले सबै भन्दा समस्या उहाँलाई भएको रहेछ । घटना घटि सक्यो फोन लाग्दैन, बल्ल बल्ल फोन लाग्छ घटना स्थल पुग्दा अपराधी भागि सकेको हुन्छ उनले भने ।
पालुङटारमा नेपाल टेलिकममा समस्या आएको एक हप्ता भन्दा बढि भएको छ । यो समस्या गोरखा जिल्ला भरि छ । फोन नलागेर समस्या भएको यो मात्र होइन अन्य लाई पनि समस्या छ । पालुङटार नगरपालिकाका वडा नं. ०४ का भरत पौडेल हिजो राजधानि सहर गए । याता घरबाट फोन ग¥यो लाग्दैन उनि पुगे नपुगेको भोलि पल्ट मात्र पत्ता लाग्यो यस्ता धेरै समस्या रहेको छ ।
यि त भए प्रतिनिधी घटनाहरु जो हामि सँग प्रत्यक्ष ठोकिएको छ तर यस्तो समस्या आँउदा समेत नेपाल टेलिकम बेखबर जस्तो देखिएको छ । यस्ता समस्याले समाजमा पार्ने प्रभावको जिम्वेवारी को हुन्छ ? जनतालाई यस्को जवाफ कस्ले दिन्छ ।
यसै बिषयमा बुझ्न खोज्दा नेपाल टेलिकम गोरखा शाखामा फोन नै लाग्न सकेन । यसको समाधानका लागि सम्बन्धित निकायको ध्यान दिनु जरुरी छ ।

Back to top button
Close