आँबुखैरेनीमा बृहत १०८ पाठ पारायण एवं साप्ताहिक भागवत् ज्ञान महायज्ञ हुने ।। 

आँबुखैरेनी, कार्तिक १३ गते । श्री कृष्ण प्रणामी मन्दिर प्राणनाथ आश्रम आँबुखैरेनी–३, तनहुँले बृहत १०८ पाठ पारायण एवं साप्ताहिक भागवत् ज्ञान महायज्ञ गर्ने भएको छ । यही फागुन ७ गते देखि फागुन १३ गते सम्म मन्दिर परिसरमा १०८ पाठ पारायण एवं साप्ताहिक भागवत् ज्ञान महायज्ञ गर्न लागिएको आश्रम संचालक समितीका अध्यक्ष ढलक बहादुर अधिकारीले जानकारी दिनुभएको छ । श्री कृष्ण प्रणामी मन्दिर प्राणनाथ आश्रमको २५ औं वर्ष पूरा भएको अवसरमा रजत महोत्सव र हिन्दु धर्मका संरक्षक श्री महामती प्राणनाथ बुद्ध निष्कलङ्क प्रकटय चतुर्थ सताब्दी महोत्सव वर्ष समेत परेकोले सो बृहत धार्मिक कार्यक्रमको आयोजना गरिएको अधिकारीको भनाई रहेको छ । सो धार्मिक कार्यक्रममा विभिन्न देशमा भागवत गर्दै हिड्नुभएका १०८ भागवतचार्य श्री टहल किशोर जी महाराजको मुखार बिन्दुबाट संगितमय प्रर्वचन दिनुहुने भएको मूल आयोजक समितीले जनाएको छ । साथै, आयोजकले बृहत १०८ पाठ पारायण एवं साप्तिाहिक भागवत् ज्ञान महायज्ञको तयारी तिब्र पारेको छ ।

Back to top button
Skip Add
Close